Realizacja zamówienia rozpoczyna się w momencie zaksięgowania wpłaconej przez klienta zaliczki w wysokości 30% wartości zamówienia. Resztę należności, czyli 70% wartości zamówienia, klient wpłaca do 3 dni przed planowaną wysyłką towarów. Dzięki tak wypracowanemu schematowi współpracy gwarantujemy naszym odbiorcom terminową dostawę. Płatności można dokonać przelewem na numer rachunku, który jest podany w potwierdzeniu złożenia zamówienia. Na życzenie klienta wysyłamy fakturę proforma, na której również są wszystkie dane do płatności. Jeśli odbiór towaru następuje osobiście istnieje możliwość uregulowania reszty wpłaty w dniu odbioru zamówienia w naszej siedzibie.


Jeśli klient dokona wpłaty 100% wartości zamówionego towaru, realizacja zamówienia rozpoczyna się niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.


Wyjątek stanowią instytucje użyteczności publicznej, które mogą uzyskać termin płatności do 14 dni od zrealizowania zamówienia. Aby skorzystać z takiej możliwości należy podpisać umowę kupna/sprzedaży z VAST MEBLE Mextra Group. Dokument umowy musi zostać podbity i podpisany przez organ zarządzający instytucji.  


Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl

Nasi partnerzy: