krzesła ze sklejki

Krzesła ISO - sklejka

Krzesła ze sklejki , to modele cieszące się ogromną popularnością. Materiał, z którego są wykonane zapewnia bardzo łatwe utrzymanie czystości, wystarczy je tylko przetrzeć ściereczką! Poza tym jest estetyczne i funkcjonalne.

Chcąc zapewnić naszym Klientom szeroki wybór, zgromadziliśmy w ofercie cieszące się największą popularnością na rynku, krzesła ze sklejki i nadaliśmy im nowy, elegancki design.

Stworzone przez nas modele to:
Krzesło ISO sklejka - WOOD CR/Brzoza
Krzesło ISO WOOD CR/Brzoza to klasyczny model krzesła ISO ze sklejki. Wykonana z chromowanej ramy i sklejki brzozowej. Krzesło wytrzymałe i zarazem łatwe w utrzymaniu czystości
Krzesło ISO sklejka - WOOD BL/Brzoza
Krzesło ISO ze sklejki brzozowej, ale tym razem w czarnej ramie. Tańsza wersja krzesła ISO WOOD. Czarna malowana proszkowo rama zapewnia odpowiednią wytrzymałość.
Krzesło ISO sklejka - WOOD Alu/Buk
Finezja w najczystszej postaci. Rama malowana proszkowo w kolorze aluminium, to idealny półśrodek między ramą chromowaną, a czarną. Bardzo dobra cena i świetny wygląd powodują, ze to krzesło ISO ze sklejki znajduje wielu nabywców.

Krzesło kawiarniane Lungo (krzesło sklejka)
Jest to bardzo klasyczny model stworzony z myślą o salach konferencyjnych. Posiada on chromowaną podstawę i jest dostępny w wielu kolorach. Dodatkowo krzesło zostało wyposażone w wycięcie w górnej części oparcia, które służy, np. do zawieszenia torebki.

Krzesło kawiarniane Espresso (krzesło sklejka)
Espresso, to kolejny klasyczny model, ale tym razem z wydłużoną formą sklejki bukowej, co wpływa na lepsze podparcie nóg. Oparcie zostało uformowane tradycyjnie. Klient ma do wyboru różne kolory krzesła ze sklejki w wersji „Espresso”.

Krzesło kawiarniane Americano (krzesło sklejka)
Americano to dość fantazyjny model, który wyróżnia sklejka bukowa uformowane w formie filiżanki do kawy. Taki design w połączeniu z chromowanym spodem i wyrazistym kolorem krzesła, np. limonkowym, potrafi doskonale ożywić każde wnętrze. Idealnie sprawdzi się w lokalach gastronomicznych, np. kawiarniach.

Krzesło kawiarniane Mocha (krzesło sklejka)
Mocha to kolejne nieco mniej konwencjonalne krzesło sklejka. Jego cechą charakterystyczną jest wycięcie sklejki bukowej w kształcie serca. Nie tylko świetnie to wygląda i przykuwa uwagę, ale również wpływa na komfort siedzenia, ponieważ rozszerzenie w górnej części znacząco poprawia podparcie pleców. Ten typ krzesła ze sklejki doskonale nadaje się na wielogodzinne, wygodne siedzenie, np. w restauracji czy też kawiarni, ale także w sali konferencyjnej.