Krzesła ISO Wood

to wysokiej jakości krzesło konferencyjne. Charakteryzuje się ciekawym designem oraz wykonaniem z drewna, a dokładniej ze sklejki brzozowej lub bukowej. Sprawia to, że krzesło konferencyjne ISO Wood bardzo ładnie prezentuje się, a sklejka nadaje mu lekkości. Świetnie nadaje się do nieco bardziej wymagających wnętrz. Poza tym zastosowana w nim sklejka jest odporna na uszkodzenia i wytrzymała. Krzesło ISO Wood jest wyposażone w metalową, solidnie chromowaną ramie. Jego zaletą jest także łatwość w utrzymaniu czystości – wystarczy zwykła ściereczka do usunięcia ewentualnych zabrudzeń.

Krzesło ISO Wood - producent | sklep krzeslaiso.pl

są lekkie i można sztaplować je. Bez trudu ułożysz je jedno na drugim, a tym samym zyskasz sporo miejsca. Jest to niezwykle istotne w przypadku, gdy mamy bardzo dużo krzeseł, a nie wykorzystujemy wszystkich na co dzień. Poza tym, dzięki sztaplowaniu można je łatwo przenosić, co jest niewątpliwą zaletą podczas przygotowywania większych spotkać w różnych salach.

Krzesło konferencyjne ISO Wood

to także możliwość zamontowania podłokietników oraz pulpitu. Jest to doskonałe rozwiązanie dla mniejszych sal, w których uczestniczy będą musieli, np. pisać, a nie ma miejsca na wstawienie stolików. Wówczas z powodzeniem sprawdzą się pulpity.