krzesła ze sklejki

Krzesła ze sklejki , to modele cieszące się ogromną popularnością. Materiał, z którego są wykonane zapewnia bardzo łatwe utrzymanie czystości, wystarczy je tylko przetrzeć ściereczką! Poza tym są estetyczne i funkcjonalne.

Chcąc zapewnić naszym Klientom szeroki wybór, zgromadziliśmy w ofercie cieszące się największą popularnością na rynku, krzesła ze sklejki i nadaliśmy im nowy, elegancki design.

Krzesło konferencyjne Lungo (krzesło sklejka)
Jest to bardzo klasyczny model stworzony z myślą o salach konferencyjnych. Posiada on chromowaną podstawę i jest dostępny w wielu kolorach. Dodatkowo krzesło zostało wyposażone w wycięcie w górnej części oparcia, które służy, np. do zawieszenia torebki.

Krzesło konferencyjne Espresso (krzesło sklejka)
Espresso, to kolejny klasyczny model, ale tym razem z wydłużoną formą sklejki bukowej, co wpływa na lepsze podparcie nóg. Oparcie zostało uformowane tradycyjnie. Klient ma do wyboru różne kolory krzesła ze sklejki w wersji „Espresso”.

Krzesło konferencyjne Americano (krzesło sklejka)
Americano to dość fantazyjny model, który wyróżnia sklejka bukowa uformowane w formie filiżanki do kawy. Taki design w połączeniu z chromowanym spodem i wyrazistym kolorem krzesła, np. limonkowym, potrafi doskonale ożywić każde wnętrze. Idealnie sprawdzi się w lokalach gastronomicznych, np. kawiarniach.

Krzesło konferencyjne Mocha (krzesło sklejka)
Mocha to kolejne nieco mniej konwencjonalne krzesło sklejka. Jego cechą charakterystyczną jest wycięcie sklejki bukowej w kształcie serca. Nie tylko świetnie to wygląda i przykuwa uwagę, ale również wpływa na komfort siedzenia, ponieważ rozszerzenie w górnej części znacząco poprawia podparcie pleców. Ten typ krzesła ze sklejki doskonale nadaje się na wielogodzinne, wygodne siedzenie, np. w restauracji czy też kawiarni, ale także w sali konferencyjnej.  • -19,10 zł

ISO WOOD BL

ISO WOOD BL
Cena podstawowa 125,00 zł -19,10 zł Cena 105,90zł netto
130.26 z VAT
szczegóły
  • -19,10 zł

ISO WOOD CR

ISO WOOD CR
Cena podstawowa 135,00 zł -19,10 zł Cena 115,90zł netto
142.56 z VAT
szczegóły