Krzesła ISO to jedne z najpopularniejszych krzeseł idealnie pasujących zarówno do sal konferencyjnych jak i miejsc użyteczności publicznej. Ponieważ są one wizytówką Twojego lokalu bardzo ważne jest aby zawsze wyglądały ładnie i świeżo.


Czyszczenie krzesła można wykonać z łatwością samodzielnie. Do codziennej pielęgnacji wystarczy wilgotna, miękka ściereczka, którą przetrzemy zarówno ramę jak i tapicerkę. Szybko, sprawnie i bez wielkiego wysiłku możemy w ten sposób zadbać aby nasze krzesła były wizerunkiem naszego lokalu.


A co jeśli na naszych krzesłach ISO pojawią się zabrudzenia którym nie wystarczy sama woda? Oczywiście możemy użyć środków czystości przeznaczonych do tapicerek, najlepiej takich które nie zawierają substancji agresywnych chemicznie, aby nie zniszczyć lakieru i tkaniny. Przed użyciem jakiegokolwiek środka zapoznaj się z instrukcją i sprawdź jego przeznaczenie. Zawsze warto przeprowadzić próbę czyszczenia na małym odcinku tapicerki , sprawdzając w ten sposób czy środek nie uszkodzi nam powierzchni. Jeśli przypadkiem na tapicerkę rozleje się płyn, użyj ręcznika papierowego bądź suchej ściereczki, ważne by nie wcierać tylko wyciągnąć niepotrzebny płyn. Dobrze wiemy,  im szybsza nasza reakcja tym lepszy jest efekt czyszczenia. Nie zawsze jednak udaje się wszystko zauważyć od razu. Jeśli nasączymy tapicerkę środkiem do czyszczenia , trzeba wiedzieć że po jego usunięciu mokrą ściereczką,  powierzchnię należy pozostawić do wyschnięcia.


Pamiętajmy że, aby nasze krzesła ISO zawsze były zadbane należy je odpowiednio eksploatować. Unikajmy bezpośredniego kontaktu z cieszą, chrońmy przed bezpośrednim działaniem światła słonecznego i przechowujmy w pomieszczeniach suchych, o normalnej wilgotności powietrza.