krzesła iso clean

ISO CLEAN. Co to właściwie znaczy?
Krzesła konferencyjne ISO CLEAN  to nasza specjalna linia krzeseł ISO, która łączy krzesła ISO WOOD i krzesła ISO PLAST.
Dlaczego akurat te krzesła i dlaczego ta nazwa?
To nasza odpowiedź na potrzebę utrzymania krzeseł ISO w nienagannej czystości. Wiele razy słyszeliśmy od klientów, że krzesła ISO są fajne, praktyczne, ale tylko tapicerowane są w dobrej cenie, ze sklejki są za drogie. A co jest wadą tapicerek? Mogą się brudzić, zużywać i przecierać.


Większość klientów wspominała, że marzą im się krzesła ISO ze sklejki, ale są za drogie.
Więc dlaczego mielibyśmy nie urzeczywistnić tych marzeń i umożliwić klientom zakup krzeseł ISO WOOD w niewiarygodnej wprost cenie?
Oto są i one! Krzesła ISO WOOD w cenie dotąd nie widzianej na rynku. Do wyboru w dwóch rodzajach sklejki: brzozowej i bukowej. Wykończenie ramy to czarny, kolor aluminium lub chrom. Kto nie chciałby kupić krzesła ISO WOOD w cenie, w której konkurenci oferują krzesła tapicerowane?
Jakie są zalety takich krzeseł? Mocna bukowa lub brzozowa sklejka, stabilna i wytrzymała konstrukcja oraz łatwość w utrzymaniu czystości - wystarczy tylko mokra ściereczka i krzesła są czyste!


Czego chcieć więcej? Może lepsze będą krzesła ISO PLAST?
To krzesła dla bardziej odważnych klientów. Można sobie wybrać kolor tworzywa i postawić na coś bardziej ekstrawaganckiego. Czarna rama i pomarańczowe tworzywo? Żaden problem! Chromowana rama i niebieskie tworzywo? Wyprodukujemy to dla Ciebie!
Czy linia krzeseł konferencyjnych ISO CLEAN jest dla Ciebie? Ona jest dla każdego!  Jeśli pozostawiliśmy jakiekolwiek pytania bez odpowiedzi, zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym. Chętnie Ci pomożemy.