krzesła ISO black

Krzesło konferencyjne ISO czarne to klasyczne krzesło konferencyjne, bardzo często wybierane przez naszych Klientów. Dzięki swojemu klasycznemu designowi oraz uniwersalnemu kolorowi świetnie pasuje do każdego wnętrza. Tapicerka w wybranym kolorze, z tradycyjnym oparciem, bądź siatką ,która jest hitem oraz czarna rama nadaje krzesłu elegancji.


Tapicerka, którą pokryte jest krzesło ISO black charakteryzuje się dużą odpornością na ścieranie, a także jest łatwa w utrzymaniu czystości. Wyczyścić można je przy użyciu zwykłej ściereczki. Kolejną jego zaletą jest mocna, stalowa rama malowana proszkowo w kolorze czarnym.. Jest ona odporna na odpryski oraz zarysowania. Dzięki temu krzesło konferencyjne ISO czarne może służyć przez długi czas bez wyraźnych śladów użytkowania. Siedzisko jest wygodne, a oparcie szerokie, a więc nawet wielogodzinne siedzenie jest komfortowe. Każde z krzeseł ISO czarne wyposażone jest w stopki na nogach z tworzywa sztucznego, które zapobiega zarysowaniom podłogi podczas przesuwania.


Niewątpliwą zaletą krzesła konferencyjnego ISO black jest niska waga oraz możliwość sztaplowania. Można je bez trudu ułożyć jedno na drugim, co ułatwia ich przenoszenie, a także przechowywanie.