Ławki ISO do poczekalni

Potrzebujesz wstawić coś do siedzenia do poczekalni przed swoim gabinetem? A może interesują Cię eleganckie siedziska, dzięki którym utworzysz na swojej salce konferencyjnej mini widownię? Masz już dosyć płacenia ogromnych pieniędzy za tego rodzaju meble? Nasze Ławki ISO są właśnie odpowiedzią na Twoje potrzeby!

Wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego ławka ISO nadaje się idealnie do miejsc użyteczności publicznej – w tym gabinetów oraz poczekalni, a jej uniwersalny i nowoczesny wygląd pozwoli dopasować ją do wnętrza urządzonego w dowolnym stylu. W sprzedaży posiadamy zarówno modele 3- jak i 4-osobowe w fantastycznych, najlepszych na rynku cenach. Do wyboru są także różne wersje kolorystyczne samej podstawy ławki ISO: czarna lub w odcieniu aluminium. Do tego dochodzi również szeroka gama tapicerek w różnych deseniach i kolorach (standardowych jednolitych, bądź opatrzonych we wzory, czy też wykonanych z ekoskóry).

Alternatywnym rozwiązaniem jest też często spotykana na rynku ławka ISO plastikowa, która również spełni swoją funkcję w urzędzie lub przychodni. Będzie także pasować na korytarzu szkolnym czy szpitalnym i sprawdzi się też w firmowej recepcji. Jest to produkt wykonany z grubego plastiku o metalowym stelażu, pomalowanym proszkowo na kolor czarny. Bardzo łatwo utrzymać go w czystości, myjąc i dezynfekując bez obawy o to, że ulegnie uszkodzeniu. Ponadto, dzięki zastosowaniu plastikowej obudowy do stopki, nie dojdzie także do zarysowania podłogi. Ławka ISO (plastik) jest trwała i całkowicie bezpieczna w użytkowaniu. Może posłużyć z powodzeniem jako dodatkowe miejsca w sali konferencyjnej lub auli widowiskowej. Siedziska są ulokowane stabilnie na metalowej listwie, dlatego umożliwiają swobodnie spocząć gościom obok siebie bez bezpośredniego fizycznego kontaktu z drugą osobą.

Jeśli poszukujecie Państwo innego kształtu oparcia ławki ISO, proponujemy serię NUBO BENCH ze względu na jego bardziej nowoczesny design. Produkty z tej kategorii są dostępne w naszym sklepie na zamówienie – wyprodukujemy je dla Ciebie w przeciągu 8 tygodni od jego złożenia, oferując przy tym świetną cenę. Potrzebujesz więcej informacji technicznych? Chcesz poradzić się w kwestii kolorystyki? Zadzwoń do nas – zespół doświadczonych fachowców chętnie pomoże Tobie wybrać ławkę ISO w najlepsze możliwym dla Ciebie wariancie!