MEXTRA Sp. z o.o. (dawniej Mextra Group S.C.)
PL 47-225 Kędzierzyn-Koźle, ul. Szkolna 15
NIP: PL 7543039263,
Infolinia:531 542 542
E-mail: biuro@mextra.pl

Zapraszamy Państwa do kontaktu:

Pokaż treść zgody

Wyrażam zgodę na:
1. Wysyłanie Newslettera na telekomunikacyjne urządzenia końcowego w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego (zgodnie z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego).

2. Przesyłanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej niezamówionej informacji handlowej (zgodnie z art. 10 Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną).

3. Przetwarzanie danych osobowych w celu korzystania z prowadzonej przez MEXTRA Sp. z o.o. (dawniej Mextra Group S.C.) usługi Newsletter. Dane osobowe przetwarzane będą zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204, z późn. zm.). Administratorem danych osobowych jest MEXTRA Sp. z o.o. (dawniej Mextra Group S.C.).

Zgoda dotyczy adresu mailowego, z którego zgoda została wysłana. W każdej chwili mają Państwo dostęp do treści danych osobowych oraz prawo ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Dział Sprzedaży B2C Sprzedaż Krajowa
Sprzedaż Eksportowa
Jarosław

Dyrektor Sprzedaży B2C / Dyrektor Marketingu

Dominika

Kierownik Sprzedaży

dominika@mextra.pl

Barbara

Kierownik Oddziału

barbara@mextra.pl

Ewa

Starszy specjalista ds. sprzedaży

ewa@mextra.pl

Bartosz

Starszy Specialista ds. Sprzedaży

bartek@mextra.pl

Maja

Specjalista ds. Sprzedaży

maja@mextra.pl

Jarosław

Specjalista ds. Sprzedaży

jarek.g@mextra.pl

Dominika

Specjalista ds. Sprzedaży

d.kampa@mextra.pl

Magdalena

Area Sales Specialist (French market)

mm@mextra.pl

Magdalena

Junior Export Sales Specialist

m.auer@mextra.pl

Dział Sprzedaży B2B Sprzedaż Krajowa
Sprzedaż Eksportowa
Kontakt do działu: b2b@mextra.pl
Dominik

Dyrektor Sprzedaży B2B / Dyrektor Importu

dominik@mextra.pl

Bartosz

B2B Sales Manager / Kierownik Sprzedaży B2B

bartosz@mextra.pl

Robert

B2B Sales Representative

robert@mextra.pl

Daniel

Brand Manager (Mextra School)

daniel@mextra.pl

Dział Marketingu
Kontakt do działu: marketing@mextra.pl
Magda

Z-ca Dyrektora Marketingu

magda@mextra.pl

Agnieszka

Starszy Specialista ds. marketingu

agnieszka@mextra.pl

Piotr

Specjalista ds. Marketingu

po@mextra.pl

Katarzyna

Grafik

kn@mextra.pl

Rafał

Grafik

rafal@mextra.pl

Adam

Web Master

adam@mextra.pl

Dział Importu
Kontakt do działu: import@mextra.pl
Katarzyna

Import Specialist

katarzyna@mextra.pl

Dział Realizacji Zamówień
Natalia

Dyrektor Operacyjny

natalia@mextra.pl

Ewelina

Specjalista ds. Obsługi Klienta

ewelina@mextra.pl

Paulina

Specjalista ds. Obsługi Klienta

paulina@mextra.pl

Magdalena

Specjalista ds. Obsługi Klienta

md@mextra.pl

Sandra

Specjalista ds. Zakupów i Planowania Produkcji

sandra@mextra.pl

Wiktoria

Specjalista ds. Obsługi Klienta

wiktoria@mextra.pl

Monika

Specjalista ds. rozliczeń

monika@mextra.pl

Jolanta

Specjalista ds. Realizacji Zamówień

jolanta@mextra.pl

Magdalena

Specjalista ds. Realizacji Zamówień

m.gorecka@mextra.pl

Małgorzata

Specjalista ds. Planowania Produkcji

m.zabrzuch@mextra.pl

Dział Logistyki
Kontakt do działu: import@mextra.pl
Adam

Kierownik Logistyki

a.baran@mextra.pl

Filip

Specjalista ds. Logistyki

filip@mextra.pl

Paweł

Logistyk

pawel@mextra.pl

Księgowość
Kontakt do działu: ksiegowosc@mextra.pl
Ewa

Główna Księgowa

Anna

Księgowa

anna@mextra.pl

Anna

Księgowa

ab@mextra.pl

Patrycja

Asystent ds. księgowości

ab@mextra.pl

Łukasz

Księgowy

lukasz@mextra.pl

Dział Magazynu i Produkcji
Kontakt do działu: magazyn@mextra.pl
Roman

Dyrektor Produkcji i Magazynów

roman@mextra.pl

Sebastian

Koordynator ds produkcji

sebastian@mextra.pl

Marek

Brygadzista

marek@mextra.pl

Rafał

Brygadzista

r.zemla@mextra.pl

Wioleta

Koordynator biura magazynu

k.jakosci@mextra.pl

Szwalnia
Kontakt do działu: szwalnia@mextra.pl
Bożena

Kierownik Szwalni

szwalnia@mextra.pl

Ewa

Zastępca Kierownika Szwalni

szwalnia@mextra.pl

Odwiedź nasze profile społecznościowe
Zapraszamy do kontaktu!
Mextra