Zastanawiasz się ile może kosztować krzesło ISO w naszym sklepie? Jego cena waha się od ok. 73 do 180 zł netto. Zależny m.in. od modelu, konstrukcji oraz materiału, z którego zostało wykonane. Poniżej kilka kategorii cenowych krzeseł ISO.


Krzesła ISO poniżej 80 zł netto


Są to uniwersalne krzesła konferencyjne, z stalową ramą malowaną proszkowo i tapicerką odporną na ścieranie. Posiadają także osłonę oparcia z tworzywa sztucznego. W takiej cenie zakupisz u nas krzesła ISO 24 h, oraz krzesła ISO plus w różnej kolorystyce.


Krzesła ISO cena 90-100 zł netto


W tym zakresie znajdują się krzesła ISO Wood z kategorii 24 h oraz plus. Są one wykonane z solidnie chromowanej ramy, a siedzisko i opacie nie są wykonane z tworzywa sztucznego, ale sklejki brzozowej, która jest bardzo wytrzymała na uszkodzenia i obciążenia. W tym przedziale znajdują się także konferencyjne krzesła ISO plus, wykonane z odpornej na ścieranie i łatwej w utrzymaniu czystości tapicerki. Ich cena jest zależna od wybranego rodzaju tapicerki, tj. koloru, faktury, poziomu ścieralności materiału itp. W tej kategorii cenowej znajdują się także krzesła wykonane z plastiku, tworzywo to jest przeznaczone do użytkowania wszędzie tam, gdzie warunki są trudniejsze niż standardowe.


Krzesła ISO cena 100 - 180 zł netto


Są to  krzesła o bardzo wysokiej jakości, przeznaczone do użytkowania w ciężkich warunkach. Jedną z propozycji krzesła ISO w tej cenie jest krzesło konferencyjne Lungo. Jest ono wykonane z wysokogatunkowej sklejki bukowej odpornej na zarysowania oraz bardzo wytrzymałego i mocnego stelażu z chromowanej stali. Tego typu krzesła mają dodatkowo wycięcie w oparciu umożliwiające powieszenie, np. torebki. Kolejną propozycją w tym zakresie cenowym jest krzesło ISO typu Mesh. Cechuje się dużą funkcjonalnością. Jego oparcie wykonane jest z wysokogatunkowej siatki i świetnie dopasowuje się do kręgosłupa. Siedzisko także pokryte jest siatką oraz specjalnym podkładem, który sprawia, że jest ono jeszcze bardziej odporne na uszkodzenia.


Krzesła ISO cena 140-150 zł


Są to krzesła bardzo eleganckie i uniwersalne.  Wyróżnia się wysokiej jakości tapicerką (tradycyjną lub eko-skórą), co sprawia że są wytrzymałe na zniszczenia oraz zabrudzenia. Ponadto krzesła ISO w tej kategorii cenowej są wyposażone w wygodne podłokietniki.

Podsumowując, krzesła ISO i ich ceny są dość zróżnicowane, ale konkurencyjne. Zależą od materiału, z którego krzesło zostało wykonane oraz j konstrukcji. Najtańsze z dostępnych krzeseł są wykonane z tworzywa sztucznego oraz metalowej, malowanej proszkowo ramy. Nieco droższe zostały zrobione z sklejki brzozowej czy też plastiku i mają solidnie chromowaną ramę. Do krzeseł najwyższej klasy należą krzesła ISO wykonane z sklejki bukowej, z specjalnej siateczki czy też z tapicerki tradycyjnej lub eko-skóry. Każde z nich występuje w wielu różnych wariantach oraz kolorach.