Dodatki do krzeseł ISO

Krzesła ISO świetnie sprawdzają się jako wyposażenie w instytucjach publicznych i firmach oraz w takich miejscach jak poczekalnie czy sale konferencyjne. Możliwości ich wykorzystania są bardzo duże, a co najważniejsze - produkty te mają jeden bardzo ważny atut: w przypadku, gdy chcemy rozbudować ich funkcjonalność, wystarczy dokupić jeden z dodatków. Łącznik, podłokietnik czy pulpit to tylko niektóre z nich warte zakupu, aby w pełni cieszyć się komfortem, jaki oferują nam krzesła ISO i ich szerokim zastosowaniem.

Zarówno krzesła, jak i dodatki znajdujące się w naszej ofercie zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Jeśli potrzebujesz krzeseł praktycznych i uniwersalnych, które można wykorzystać nie tylko jako dodatek do stołów trafiłeś idealnie! Akcesoria do krzeseł ISO pozwalają na wykorzystanie wszystkich modeli na wiele sposobów. Bez względu na to, które krzesło wybierzesz - z naszymi dodatkami możesz skonfigurować je w dowolny sposób!

Akcesoria i dodatki do krzeseł ISO 

Krzesła są bardzo praktyczne i uniwersalne. Oprócz zastosowania w poczekalniach i salach konferencyjnych czy wykładowych świetnie sprawdzą się, chociażby w domu, natomiast dokupując akcesoria do krzeseł ISO, podniesiemy komfort ich użytkowania poprzez zastosowanie podłokietników czy pulpitów do krzesła. Ponadto możliwość zastosowania łącznika do krzesła ułatwia osobom z obsługi nie tylko łatwość przenoszenia, ale również aranżacji, w tym zachowanie porządku i estetycznego ustawienia krzeseł w równych rzędach.

Dzięki zastosowaniu pulpitu do krzesła ISO można stworzyć dodatkową przestrzeń dla uczestników. Jest to niezwykle ważne w przypadku, gdy nasze krzesła będą umiejscowione na przykład na sali wykładowej, gdzie często sporządza się notatki. W przypadku, gdy w danym momencie korzystanie z pulpitu nie będzie konieczne, można go z łatwością odchylić na bok. Cenisz wygodę swoich gości, chcesz aby czuli się wyjątkowo? Proponujemy podłokietniki do krzeseł ISO wykonane z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym, które można zdjąć w dowolnym momencie i równie szybko zamontować.

Łącznik do krzeseł ISO 

Łącznik do krzeseł ISO pozwala na połączenie krzeseł w rzędy dzięki pomieszczenie wygląda ładnie i jest uporządkowane. Nasze łączniki wykonane są z metalu albo polipropylenu oraz polakierowane na kolor czarny. Może zostać on zamontowany w przypadku krzesła z czterema nogami bez zamontowanego podłokietnika. Bardzo często dołączane są też haczyki, które znacznie ułatwiają montaż. Łącznik do krzeseł ISO zapewnia możliwość ustawienia mebli w równych rzędach, dzięki ich połączeniu, co zapewnia porządek w szczególności, gdy są one ustawione na bardzo dużej powierzchni na przykład na sali wykładowej. To nie tylko komfort, ale i bezpieczeństwo zakupu. Na każdy łącznik udzielamy Państwu 2-letniej gwarancji. Montaż jest bardzo prosty i intuicyjny. 

Pulpit do krzesła ISO 

Bez pulpitu do krzesła ISO nie można wyobrazić sobie pracy we wszelkiego rodzaju salach szkoleniowych lub wykładowych. Pulpit o wymiarach 26 cm x 35 cm wykonany jest z wysokogatunkowego polipropylenu w kolorze czarnym. W zestawie znajdziemy również śruby, które ułatwią nam montaż pulpitu. W przypadku, gdy nie jest on używany, możemy swobodnie odsunąć go na bok. Ułatwia nie tylko notowanie, ale także daje komfort użytkownikowi, który może położyć na nim swoje rzeczy osobiste, napoje czy po prostu swobodnie oprzeć rękę. 

Pulpity do krzeseł ISO są praktyczne i uniwersalne, można je odchylić na bok w sytuacji kiedy nie są potrzebne. Pulpit jest świetnym rozwiązaniem w momencie kiedy trzeba przygotować salę na konferencję, spotkanie czy wykłady a nie ma możliwości ustawienia w niej stołów. Pozwalają zaoszczędzić czas podczas przygotowań oraz miejsce jeśli przewidujesz dużo gości.

Siedzisko do krzesła ISO

Siedzisko do krzesła ISO jest wykonane z wygodnej tapicerki, którą możemy znaleźć w wielu różnych kombinacjach, nie tylko kolorystycznych. Siedzisko może być wykonane z wysokiej jakości poliestru, eko-skóry, a nawet sklejki. Wszystkie te wersje są odporne na ścieranie i zapewniają komfort użytkowania nawet podczas długich godzin spędzonych na konferencjach czy salach wykładowych.

Stelaż do krzesła ISO

Stelaż do krzesła ISO jest trwały i wytrzymały w całości wykonany z profili stalowych. Dzięki kształtowi stelażu zapewnia on możliwość sztaplowania, co znacznie ułatwia przechowywanie dużej ilości krzeseł. Ponadto stelaż posiada stopki chroniące podłogę przed zarysowaniem. Stelaż może występować w kolorze czarnym lub chromowanym, co daje możliwość jeszcze lepszego dopasowania krzeseł do wystroju pomieszczenia.

Stopki do krzesła ISO

Stopki do krzesła ISO są wykonane z trwałego tworzywa w kolorze czarnym. Zapewniają większą stabilizację krzesła oraz zabezpieczają podłogę przed zarysowaniem, a także inne krzesła przed uszkodzeniem w przypadku sztaplowania. Rozmiarowo pasują do większości modeli krzeseł ISO, które obecnie są dostępne na rynku. Co więcej, stopki są bardzo łatwe zarówno w montażu, jak i demontażu. 

Zaślepka do krzesła ISO

Zaślepka do krzesła ISO wykonana jest z tworzywa sztucznego (polipropylen) spełniającego wszelkie normy. Może być wykonana w różnej kolorystyce, kształcie i rozmiarze. Jej głównym zadaniem jest zabezpieczenie ostrych krawędzi przed uszkodzeniem innych powierzchni.

Cenisz wygodę swoich gości, chcesz aby czuli się wyjątkowo? Proponujemy podłokietniki do krzeseł ISO wykonane z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym, które można zdjąć w dowolnym momencie i równie szybko zamontować.