iso dodatki

Krzesła konferencyjne ISO są wyposażeniem firm i instytucji publicznych, świetnie sprawdzają się w salach konferencyjnych, poczekalniach. Możliwości wykorzystania krzeseł ISO są bardzo duże, często jest tak że kupując podstawowy model po pewnym czasie okazuje się że potrzebne są kolejne funkcje. Nie musi się to wiązać z zakupem nowych mebli konferencyjnych, wystarczy dokupić  akcesoria aby krzesło ISO spełniło dodatkowe oczekiwania.
W naszej ofercie przedstawiamy  dodatki do krzeseł ISO: podłokietnik, łącznik oraz pulpit .

Jeśli potrzebujesz krzeseł praktycznych i uniwersalnych, które można wykorzystać nie tyko jako dodatek do stołów trafiłeś idealnie! Akcesoria do krzeseł ISO pozwalają na wykorzystanie wszystkich modeli na wiele sposobów. Bez względu które krzesło wybierzesz możesz je dowolnie skonfigurować.

Łącznik do krzeseł ISO pozwala na połączenie krzeseł w rzędy dzięki pomieszczenie wygląda ładnie i jest uporządkowane.

Cenisz wygodę swoich gości, chcesz aby czuli się wyjątkowo? Proponujemy podłokietniki do krzeseł ISO wykonane z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym, które można zdjąć w dowolnym momencie i równie szybko zamontować.

Pulpity do krzeseł ISO są praktyczne i uniwersalne, można je odchylić na bok w sytuacji kiedy nie są potrzebne. Pulpit jest świetnym rozwiązaniem w momencie kiedy trzeba przygotować salę na konferencję, spotkanie czy wykłady a nie ma możliwości ustawienia w niej stołów. Pozwalają zaoszczędzić czas podczas przygotować oraz miejsce jeśli przewidujesz dużo gości.