krzesła ISO plastik

Krzesło ISO plastik, to wysokiej jakości krzesło konferencyjne. Doskonale nadaje się na wyposażenie wnętrz biur, sal konferencyjnych, sal wykładowych czy też poczekalni. Jest bardzo łatwe w utrzymaniu czystości – wystarczy zwykła ściereczka żeby szybko je wyczyścić.

Jego elementem charakterystycznym jest dobre wyprofilowanie oraz solidna, chromowana lub lakierowana rama zapewniająca stabilność. Krzesło konferencyjne ISO wykonane z plastiku posiada Atest Badań Wytrzymałościowych Remodex. Jest wygodne nawet przy kilkugodzinnych spotkaniach czy wykładach. 

Krzesła wyposażone są w uchwyt w oparciu, który ułatwia przenoszenie ich. Kolejną zaletą jest możliwość sztaplowania, co jest szczególnie ważne, gdy mamy wiele krzeseł, a nie wszystkie wykorzystujemy na co dzień lub często przenosimy je z sali do sali. Ponadto, dzięki specjalnemu łącznikowi można połączyć ze sobą kilka krzeseł tworząc ławkę. Wybierając krzesło ISO plastik masz również możliwość zamontowania pod siedziskiem specjalnego koszyka, który może służyć jako, np. organizer.