krzesła samba

Jeśli szukasz wygodnego krzesła konferencyjnego, na którym nawet wielogodzinne siedzenie nie będzie udręką, to zapraszamy po krzesło konferencyjne Samba. Łączą one w sobie elegancję i komfort. Krzesła Samba mają bardzo dobrze wyprofilowane siedzisko oraz wygodne oparcie. Poza tym posiadają chromowaną ramę, która nadaje im nowoczesnego designu. Oferowane przez nas krzesła konferencyjne ISO typu samba są wyposażone w podłokietniki, które umożliwiają podparcie rąk, a także chronią przed zimnym metalem. Każda z tych cech przyczynia się do tego, że krzesła Samba podnoszą walory estetyczne pomieszczenia, w którym się znajdują.
       
Krzesła konferencyjne Samba najlepiej sprawdzają się w pomieszczeniach, w których ludzie długo przebywają na siedząco, a także użytkują je różne osoby. W związku z tym idealnie nadają się do wszelkiego rodzaju: sal konferencyjnych,  sal wykładowych, sal lekcyjnych, biur, a także poczekalni.
     
Krzesła konferencyjne Samba mają klasyczną, elegancką konstrukcję, a do tego są niezwykle wygodne. Ponadto oferujemy je w wielu możliwych konfiguracjach, kolorach i wykończeniach ram. Dzięki temu nasi Klienci zamawiając u nas krzesła konferencyjne są pewni, że będą idealnie pasowały do danego pomieszczenia.
     
Jeśli chcesz stworzyć własne krzesło Samba, masz możliwość wyboru tapicerki, ramy korzystając z zakładki tapicerek możesz stworzyć własny, niepowtarzalny model.Skontaktuj się z nami, omówimy szczegóły i już w 8 tygodni otrzymasz wymarzone krzesło konferencyjne SAMBA.

Zapraszamy do zapoznania się z modelami krzesła samba oraz do kontaktu!