Stoły konferencyjne

Od lat specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży stołów przeznaczonych do ciężkiego użytkowania. Nasza szeroka oferta zawiera stoły konferencyjne w dziesiątkach wymiarów oraz w ponad 100 kolorach blatów. Do produkcji wykorzystujemy materiały najwyższej jakości. Blaty naszych stołów wycinamy z płyt laminowanych dwustronnie renomowanej firmy Swiss Krono, co zapewnia ich wytrzymałość i piękny wygląd. Gruby profil ramy zapewnia wysoką wytrzymałość, dzięki czemu stół będzie ozdobą przez długie lata.

Stoły konferencyjne składane, dzięki konstrukcji ramowej, są niezwykle stabilne oraz odporne na obciążenia. Mocna stalowa rama, malowana jest proszkowo, co gwarantuje jej odporność na zarysowania i odpryski. W ofercie posiadamy dwa rodzaje mechanizmów składania: sprężynowy i nasz opatentowany system składania Click-Clack. Dzięki możliwości składania, stoły można przechowywać na małej powierzchni.

Stoły konferencyjne HUGO to rewolucja wśród stołów konferencyjnych. Rama składa się z wytrzymałych stalowych belek, które można stabilnie łączyć w różne. Zapewnia to ogromną możliwość konfiguracji oraz gwarantuje zaskakująco niską cenę!

Stoły konferencyjne idealnie nadają się do biura, sali szkolnej, wykładowej, świetlicy, stołówki, sali konferencyjnej. Nasze meble są funkcjonalne a jednocześnie bardzo eleganckie. Jesteśmy pewni jakości naszych produktów i wiemy że każdy klient znajdzie w naszej ofercie to, czego szuka!