Krzesła ISO black

Krzesła ISO black

Krzesło ISO czarne to klasyczne krzesło konferencyjne, bardzo często wybierane przez naszych Klientów. Dzięki swojemu klasycznemu designowi oraz uniwersalnemu kolorowi świetnie pasuje do każdego wnętrza. Czarna tapicerka oraz czarna rama dodają krzesłu elegancji.

Tapicerka, którą pokryte jest krzesło ISO black charakteryzuje się dużą odpornością na ścieranie, a także jest łatwa w utrzymaniu czystości. Wyczyścić można je przy użyciu zwykłej ściereczki. Kolejną jego zaletą jest mocna, stalowa rama malowana proszkowo. Jest ona odporna na odpryski oraz zarysowania. Dzięki temu krzesło ISO czarne może służyć przez długi czas bez wyraźnych śladów użytkowania. Siedzisko jest wygodne, a oparcie szerokie, a więc nawet wielogodzinne siedzenie nie jest uciążliwe. Każde z krzeseł ISO czarne wyposażone jest w stopki na nogach z tworzywa sztucznego, które zapobiega zarysowaniom podłogi podczas przesuwania.

Niewątpliwą zaletą krzesła ISO black jest niska waga oraz możliwość sztaplowania. Można je bez trudu ułożyć jedno na drugim, co ułatwia ich przenoszenie, a także przechowywanie.