krzesła iso 24h

Krzesła konferencyjne ISO 24H to krzesła dostępne od ręki w naszym magazynie, możliwe do odebrania nawet tego samego dnia po złożeniu zamówienia - czyli w 24H. Do tej kategorii wybraliśmy krzesła najpopularniejsze, najbardziej pożądane przez większość klientów. Zastosowaliśmy tutaj klasyczne czarne malowanie proszkowe, dzięki czemu rama krzesła jest wytrzymała, odporna na zarysowania, odpryski i rdzę. Zapewniamy tapicerkę w 3 kolorach - czarnym, szarym i niebieskim. Dzięki temu każdy, kto potrzebuje krzeseł "na już" znajdzie coś dla siebie.


Krzesło Konferencyjne ISO 24H - BL - T1001 Czarne
Zdecydowanie nasz bestseller. Numer jeden w naszej ofercie. To krzesło konferencyjne ISO jest też bodaj najbardziej uniwersalne. Pasuje wszędzie: na konferencję, do poczekalni, do szkoły, do auli wykładowej. Kolejnym atutem tego krzesła jest czarna tapicerka - nie widać na niej zabrudzeń.


Krzesło Konferencyjne ISO 24H - BL - T1006 Szare
Bardzo ważne krzesło w naszej ofercie. Równie uniwersalne jak krzesło czarne, niektórzy klienci twierdzą, że nawet bardziej. Równie dobrze pasuje do konferencji, czy do poczekalni, a nawet szkoły. Może być lepiej dopasowane do wnętrz jaśniejszych.


Krzesło Konferencyjne ISO 24H - BL - T1020 Niebieske
To jest na pewno najbardziej odważna ze wszystkich naszych propozycji dostępnych "od ręki". Jeśli chcesz postawić na coś mniej klasycznego, postaw na niebieskie krzesło konferencyjne ISO  T1020.


Krzesła Konferencyjne ISO 24H to nasza odpowiedź na wymagania rynku. Coraz więcej klientów wymaga, aby towar był dostępny "na już". My to Państwu umożliwiamy - przedstawiamy świetne Krzesła Konferencyjne ISO 24H!


  • Obniżka

ISO WOOD BL

ISO WOOD BL
Producent VAST
Zapytaj o dostępność
Cena podstawowa 109,00 zł -23,49 zł Cena 89,90zł netto
110.58 z VAT
szczegóły