ISO WOOD BL

Cena online
204,90 
netto
252,03 
brutto
Super 3 wysyłka już w 3 dni!

Opis
Dane techniczne

ISO WOOD BL

Krzesło konferencyjne ISO WOOD to klasyka gatunku. Dzięki swojej mocnej czarnej ramie i wyprofilowanemu siedzisku w kolorze naturalnej sklejki, jest uniwersalne i sprawdzi się w każdym wnętrzu. Mebel charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, co zapewnia ładny wygląd przez długi czas.

Siedzisko
Sklejka wykonywana jest poprzez połączenie wielu cienkich warstw drewna w skomplikowanym procesie technologicznym. Dzięki niemu materiał staje się bardziej odporny na wodę, a zewnętrzna warstwa lakieru wodnego chroni przed promieniowaniem UV. Sklejka wykorzystana do produkcji naszego krzesła konferencyjnego ISO WOOD jest wyjątkowo odporna i składa się z siedmiu warstw drewna o łącznej grubości 10mm. Zagwarantuje to wytrzymałość na obciążenia do 160kg, którą potwierdziły również certyfikaty wytrzymałościowe firmy REMODEX. Siedziska wykonane w taki sposób są lżejsze i bardziej wytrzymałe niż siedziska z litego drewna.
Dodatkową zaletą sklejki jest również jej plastyczność, umożliwia ona wyprofilowanie oparcia w dowolny kształt. Zapewni to większy komfort siedzenia oraz dobre podparcie dla pleców i barków.

Rama
Ramy naszych krzeseł ISO WOOD zostały wykonane w całości ze stali a elementy połączone są spawami i nie zawierają żadnych plastikowych części. Dzięki temu konstrukcja jest stabilna i wytrzymała.  Malowanie proszkowe jest popularną metodą na zabezpieczanie elementów stalowych. Gwarantuje niezmieniony wygląd ramy przez długi czas gdyż jest odporne na odpryski i obicia.
Nogi zakończone zostały stopkami wykonanymi z miękkiego tworzywa, które zabezpieczają podłogę przed zarysowaniem. Pozwoli to na swobodne i ciche przemieszczanie krzesła.

Funkcjonalność
Krzesła ISO WOOD
dzięki swojej konstrukcji są bardzo lekkie i ważą zaledwie 5 kg. Pozwoli to na swobodne przemieszczanie podczas ustawiania sali dla dużej ilości osób i bez problemu może być wykonane przez osoby nie posiadające dużej siły. Krzesła ISO WOOD dzięki swojej wadze i specjalistycznej konstrukcji idealnie nadają się do sztaplowania. Dla Państwa wygody można układać je w pionie nawet do 17 sztuk, daje to możliwość przechowywania ich na bardzo małej powierzchni.

Funkcjonalność:
- Krzesła są lekkie. Można je z łatwością i bez wysiłku przenosić przygotowując salę na kilkadziesiąt osób.
- Krzesła można sztaplować do 17 szt. Dzięki temu zajmują niewiele miejsca i są wygodne w przechowywaniu.
- Krzesła są wytrzymałe , zapewnia to nośność do 160kg

Konstrukcja:
- Stabilna stalowa rama zapewnia wytrzymałość przy intensywnym używaniu
- Malowanie proszkowe zabezpieczające przed uszkodzeniem
- Wygodne siedzisko oraz szerokie oparcie zapewniające komfort użytkowania
- Stopki na nogach krzesła z tworzywa sztucznego zabezpieczające przed zniszczeniem podłogi.
 
Dodatkowe:
- 2 lata gwarancji
- dostawa w każde miejsce w Polsce

KKO/ISO.0180.1/NS/STM
Wysokość
86 cm
Szerokość
53 cm
Sztaplowanie (max)
17 sztuk
Wysokość do siedziska
50 cm
Głębokość
56 cm
Szerokość siedziska
54 cm
Głębokość siedziska
43 cm
Wysokość oparcia
35 cm

Zobacz także