ISO PLUS - BL - T1079

Producent VAST
Cena online
109,90 
netto
135,18 
brutto
Ramy krzeseł
Kolor tapicerki

Opis
Dane techniczne

Krzesła  konferencyjne  ISO PLUS BL-T to krzesła wyprodukowane z metalowej ramy malowanej proszkowo w kolorze czarnym. Dopasowując się do potrzeb naszych klientów proponujemy wybór koloru tapicerki z palety T. Jeśli chcesz aby Twoje krzesło wyróżniało się, pragniesz aby kolor był dopasowany do wnętrza Twojego lokalu, masz możliwość wyboru. Krzesło wykonane jest z najwyższej jakości materiałów dzięki czemu jest mocne, wytrzymałe i można je użytkować przez długi czas. Proponowana tapicerka T jest odporna na ścieranie ponieważ użyliśmy tkaniny o grubym splocie, a wzornik kolorów pozwoli Ci wybrać coś dla siebie.


Komu dedykowane są krzesła ISO PLUS BL-T?


Nasze krzesła konferencyjne ISO PLUS przeznaczone są dla wszystkich klientów, którzy potrzebują wyposażyć lub doposażyć swoje lokale, biura, sale konferencyjne, pracownie. Przeznaczone są do ciężkiego użytkowania a jak wiadomo nie każde krzesło sprawdza się w takich warunkach. Produkujemy krzesła o odpowiedniej wytrzymałości, wybierając najlepsze materiały i technologie, dzięki czemu mogą być eksploatowane codziennie przez wiele godzin.


Dlaczego warto wybrać krzesło konferencyjne ISO VAST?


Powodów jest wiele. Specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji krzeseł od ponad 20 lat. Mamy ogromne doświadczenie i znamy potrzeby klientów, dlatego wprowadzając do naszej oferty  krzesła konferencyjne ISO postawiliśmy przede wszystkim na jakość. Nie ograniczamy się do podstawowych modeli, dajemy naszym klientom możliwość wyboru krzesła konferencyjnego które chce posiadać .Krzesła konferencyjne firmy ISO VAST posiadają atesty wytrzymałości PN-EN 16139, PN-EN 1728, PN-EN 1022wykonanane przez Zakład Badań i Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego Remodex.

Jak uzyskać potrzebne informacje dotyczące krzeseł ISO przed zakupem?


Planując zakup większej ilości krzeseł konferencyjnych ISO warto skontaktować się z naszym działem handlowym telefonicznie lub mailowo. Mamy ogromne doświadczenie w branży Horeca i chętnie podpowiemy na co zwrócić uwagę. Nasza wiedza na temat krzeseł pozwala nam być ekspertami w tej dziedzinie , z  przyjemnością podzielimy się wiedzą z naszymi klientami. Na rynku pojawiają się modele bardzo podobne , ale w rzeczywistości różnią się jakością i wytrzymałością. Powiemy Ci na co zwrócić uwagę i ci jest ważne przy wyborze krzesła.

Wykończenie krzesła ISO PLUS BL-T:
- mocna stalowa rama w kolorze czarnym;
- czarna odporna na ścieranie tapicerka;
- osłona oparcia wykonana z tworzywa sztucznego


Funkcjonalność:
- Krzesła można sztaplować do 17 szt. Dzięki temu zajmują niewiele miejsca i są wygodne w
  przechowywaniu.
- Krzesła są wytrzymałe , zapewnia to nośność do 160 kg.
- Krzesła są lekkie. Można je z łatwością i bez wysiłku przenosić przygotowując salę na
  kilkadziesiąt osób.

Konstrukcja:
- Stabilna stalowa rama zapewnia wytrzymałość przy intensywnym używaniu
- Malowanie proszkowe zabezpieczające przed uszkodzeniem
- Wygodne siedzisko oraz szerokie oparcie zapewniające komfort użytkowania
- Stopki na nogach krzesła z tworzywa sztucznego zabezpieczające przed zniszczeniem
  podłogi.
 
Dodatkowe:
- 2 lata gwarancji
- dostawa w każde miejsce w Polsce

Wysokość
82 cm
Szerokość
54 cm
Waga
5 kg
Sztaplowanie (max)
17 sztuk
Wysokość do siedziska
45 cm
Głębokość
42 cm
59 cm
Wysokość oparcia
36 cm