ISO PLUS-ALU-T1035-LINE

Cena online
97,90 
netto
120,42 
brutto
Ramy krzeseł
Kolor tapicerki

Minimalna ilość zamówienia wynosi 30.

Opis
Dane techniczne

Krzesło konferencyjne ISO-LINE ALU-T1035 to model bardzo uniwersalny i przydatny, ponieważ ma wbudowane w ramę krzesła na stałe łączniki, dzięki czemu można je ustawiać osobno jak również w rzędy. Wykonane z chromowanej, solidnej metalowej ramy oraz wytrzymałej tapicerki na siedzisku i oparciu. Osłona oparcia wykonana jest z tworzywa sztucznego.

Co zyskasz wybierając krzesło konferencyjne ISO LINE?

To proste i uniwersalne krzesło można wykorzystać na wiele sposobów. Idealnie prezentuje się w biurach, urzędach, przy stole oraz przy biurku, można je wykorzystać również w salach konferencyjnych i poczekalniach. Atutem tego krzesła konferencyjnego jest łącznik w kolorze ramy montowany na stałe, dzięki czemu krzesła można łączyć w rzędy, a kiedy istnieje potrzeba ustawić osobno przy stołach konferencyjnych. Metalowy stelaż jest tak skonstruowany, że łącznik jest niezauważalny i nie przeszkadza w codziennym użytkowaniu krzesła. Zyskujesz dzięki temu krzesło które może spełnić wiele funkcji.

Czy istnieje możliwość wyboru tapicerki?

Wychodząc naprzeciw naszym klientom, w karcie produktu umieściliśmy szeroki wachlarz tapicerek w różnych kolorach. Klikając w tapicerki możesz wybrać sobie rodzaj materiału z którego wykonamy dla Ciebie krzesło konferencyjne ISO LINE. Jeśli masz potrzebę dowiedzieć się więcej, zadzwoń do naszych ekspertów, pomogą i doradzą jaki rodzaj tkaniny dopasować do Twojego lokalu. Ponieważ wybieramy produkty wysokiej jakości nasze krzesła wykończone są materiałami o dużej ścieralności i gramaturze , dzięki czemu przeznaczone są do intensywnego użytkowania.

Czy krzesła ISO LINE można sztaplować?

Oczywiście. Krzesło zostało wyprodukowane w taki sposób aby było praktyczne i wygodne podczas użytkowania i aby łącznik zamontowany ramie w krzesła nie przeszkadzał podczas składania krzeseł w sztapel. Możliwość sztaplowania pozwala zaoszczędzić powierzchnię użytkową w momencie kiedy jej przeznaczenie musi być wykorzystane inaczej, ułatwia również przechowywanie bowiem sztaplowane krzesła zajmują dużo mniej miejsca. Ponieważ krzesła konferencyjne ISO są lekkie, ważą tylko 5 kg, przygotowanie sali konferencyjnej lub wykładowej zajmuje niewiele czasu i wysiłku.


Funkcjonalność:
- Specjalne łączniki zamontowane na stałe,
- Można sztaplować do 17 szt. , co zapewnia oszczędność miejsca i łatwość w trakcie
transportu,
- Krzesła są wytrzymałe , zapewnia to nośność do 160 kg,
- Wysokiej jakości sklejka , pozwala na wieloletnie użytkowanie.

Konstrukcja:
- Wytrzymała metalowa rama w kolorze aluminium zapewnia trwałość i praktyczność oraz elegancki wygląd,
- Siedzisko i oparcie wykonane ze sklejki pozwala w łatwy sposób utrzymać je w czystości,
- Stopki na nogach krzesła z tworzywa sztucznego zabezpieczające przed zniszczeniem
podłogi.
 
Dodatkowe:
- 2 lata gwarancji,
- dostawa w każde miejsce w Polsce