Krzesło LUNGO BL/Białe - siedzisko ze sklejki Krzesło ze sklejki

Producent VAST
Cena online
179,00 
netto
220,17 
brutto

Opis
Dane techniczne

Krzesło konferencyjne Lungo z siedziskiem ze sklejki to eleganckie krzesło idealnie pasujące do wnętrza sali konferencyjnej, kawiarni , poczekalni czy  restauracji przeznaczone do intensywnego użytkowania. Krzesło wykonane jest z wysokogatunkowej sklejki bukowej, lakierowanej w kolorze białym. Wytrzymały i mocny stelaż z malowanej proszkowo stali sprawia że krzesło jest nie tylko stabilne ale ładnie się prezentuje. Dodatkowym atutem Lungo jest łatwość utrzymania go w czystości oraz praktyczne wycięcie w sklejce służące do zawieszenia na przykład torebki.

Na co należy zwrócić uwagę wybierając krzesło konferencyjne?

Przede wszystkim powinno mieć ono siedzisko ze sklejki. To bardzo ważny element wpływający nie tylko na wygląd, ale i użytkowość mebli. Krzesła konferencyjne są przeznaczone do częstego używania. Są krewnymi krzeseł do poczekalni czy tradycyjnych krzeseł szkolnych. Ważne jest jednak to by siedzisko ze sklejki w tych krzesłach było odpowiednio wyprofilowane a jego struktura (ilość warstw) pozwalała na długie i spokojne używanie.

Jak my to robimy? To w sumie proste. Drewno pochodzi od sprawdzonych – tych samych od lat, dostawców. To w całości europejskie drewno, którego cechy przewyższają azjatyckich dalekich kuzynów. Po drugie drewno przechodzi zawsze ten sam cykl leżakowania i suszenia. Nie jest to przypadkowy proces, po którym, drewno zachowuje się przypadkowo. Nasza obróbka drewna prowadzi do zachowania stałych parametrów giętkości, sprężystości i wytrzymałości drewna niezależnie czy miesiąc czy 5 lat po produkcji.

Siedziska ze sklejki bukowej są bardzo popularne w naszej ofercie i stanowią idealny komponent to metalowej ramy wykończonej eleganckim i mocnym chromem. Wśród najczęściej kupowanych kolorów znajduje się właśnie biały. Jest to klasyczny, uniwersalny kolor, który nie wymaga specjalnej interpretacji. Biały to biały. Zarówno w stylu nowoczesnym jak i prowansalskim znajdzie swoich miłośników. Ważne jest też to, że biały jest kolorem świetnym w utrzymaniu czystości. Wiele placówek medycznych, poczekalni czy szkół wybiera u nas właśnie ten model, gdzie siedzisko ze sklejki jest właśnie białe. Jeśli szukacie Pastwo innego koloru, nic bardziej łatwego. Nasze wzorniki są pełne standardowych kolorów, a jeśli to nie wystarcza to jesteśmy zawsze gotowi na rozmowy z Państwem. Produkując te krzesła mamy możliwość wybarwiania ich tak jak życzy sobie tego klient i to jest naszym wielkim atutem!

Dlaczego siedziska ze sklejki są lepsze od tapicerowanych? To zależy do czego i dla kogo. Generalnie rzecz biorąc, po pierwsze są łatwe w utrzymaniu ich w idealnej czystości po drugie mają swój charakter. Zalet jest więcej, ale jeśli szukacie Państwo właśnie takich krzeseł to pewnie znacie je doskonale. Dla nieprzekonanych do końca klientów polecamy rozmowę telefoniczną z naszymi doradcami lub bezpośrednią wizytę u nas w firmie.

Czekamy na Państwa pytania.

Wykończenie krzesła Lungo BL/Białe:
-siedzisko ze sklejki bukowej w kolorze białym,
-malowane na czarno nogi krzesła.


Funkcjonalność:
- Można sztaplować do 20 sztuk. Ułatwia to przechowywanie i transport
- Krzesła są wytrzymałe , zapewnia to nośność do 120  kg.
- Krzesło wykonane z wysokojakościowej sklejki pozwala na łatwe utrzymanie w czystości


Konstrukcja:
- Wytrzymała konstrukcja gwarantuje trwałość oraz stabilność krzesła.
- Siedzisko i oparcie z wysokogatunkowej sklejki jest stabilne i wytrzymałe.
- Nierysujące stopki na nogach krzesła nie pozostawiają rys na podłodze.


Dodatkowe:
- 2 lata gwarancji
- dostawa w każde miejsce w Polsce

PSB/H-500/SK/STM
Wysokość
84 cm
Szerokość
46 cm
Waga
4,4 kg
Sztaplowanie (max)
20 sztuk
Wysokość do siedziska
48 cm
Głębokość
46 cm
Głębokość siedziska
38 cm
Wysokość oparcia
36 cm