LUNGO CR/Orzech - w typie krzesło Latte Krzesło ze sklejki

Cena online
192,00 
netto
236,16 
brutto

Opis
Dane techniczne

LUNGO CR/Orzech – krzesło konferencyjne ze sklejki w stylu krzesła Latte. Zdecydowanie jeden z bestselletów naszej marki krzeslaiso.pl. Klasyczna bukowa sklejka w kolorze orzech oraz zawsze modne chromowane nogi, czyli esencja prostego stylu wysublimowanej konferencji. Wytrzymała metalowa konstrukcja, której ufają nasi klienci tylko wzmaga zainteresowanie tym ponadczasowym modelem.

Jak udało nam się stworzyć tak piękny i uniwersalny model?

Marka krzeslaiso.pl wsłuchuje się w głos klientów. To dzięki ich zainteresowaniu i wierze w nasze możliwości cały czas się rozwijamy i idziemy do przodu. W zamian za to zaufanie postanowiliśmy wprowadzić do naszej oferty krzesła, o które większość z naszych klientów pytała. Jakie wymaganie musiało spełnić? Klasyczna chromowana podstawa, ciemna sklejka i kształt podobny do krzesła Latte. W odpowiedzi na te prośby przedstawiamy model LUNGO CR/Orzech.

Czy warto wybierać to co najpopularniejsze?

Trudne pytanie. Z jednej strony każdy pragnie być oryginalny. Natomiast z drugiej strony, jeśli każdego dnia dziesiątki klientów wybiera jakieś rozwiązanie, to coś w tym musi być. A co takiego może się kryć w tak popularnym wzorze krzesła jak krzesło Latte? Wygoda, wytrzymałość, praktyczność, ponadczasowość. Mało? Większości klientów to wystarcza. Ale jako crème de la crème tego modelu krzesła przedstawiamy jego cenę. Najlepsza na rynku. Dzięki ogromnej popularności krzeseł Lungo byliśmy w stanie osiągnąć ogromny wprost wolumen produkcji. A jak wszyscy wiemy, to przekłada się na cenę. Jesteśmy wdzięczni naszym klientom za okazane nam zaufanie. Teraz tą wdzięczność oddajemy w formie fantastycznej ceny na krzesła ze sklejki Lungo!

Czy Lungo to synonim dobrej jakości?

Tak. Po prostu. Krzesło konferencyjne Lungo to jest synonim dobrej jakości. Jesteśmy pewni swoich produktów, w tym krzeseł Lungo. Dlatego przekazaliśmy nasze krzesła do niezależnego centrum atestowania produktów meblarskich REMODEX. Poniżej przedstawiamy z jakimi normami zgodne są nasze krzesła podobne do krzeseł latte:  

PN-EN 16139:2013
PN-EN 1022:2019
PN-EN 1728:2012

Daje nam to jeszcze większą pewność siebie. Te atesty to nagroda za ciężką pracę, która włożyliśmy w opracowanie tego krzesła.

W jaki sposób dostarczamy krzesła Lungo?

Korzystamy z usług sprawdzonych partnerów, co pozwala nam na błyskawiczną wysyłkę krzeseł. Przesyłkę realizujemy w kartonach, na paletach. Czas realizacji zamówienia to maksymalnie 14 dni dla produktów stanowych, natomiast dla produktów pod zamówienie jest to do 8 tygodni.

Wykończenie krzesła ze sklejki Lungo CR/Orzech:
- Sklejka bukowa w kolorze orzech,
- Chromowane nogi krzesła,
- Wycięcie w oparciu pozwalające zawiesić torebkę.

Funkcjonalność:
- Krzesła ze sklejki Lungo można sztaplować do 20 sztuk. Ułatwia to przechowywanie i transport,
- Krzesła są wytrzymałe, ich nośność to 120  kg,
- Krzesło wykonane ze sklejki bukowej wysokiej jakości pozwala na łatwe utrzymanie w czystości.


Konstrukcja:
- Wytrzymała rama gwarantuje trwałość oraz stabilność krzesła,
- Siedzisko i oparcie jest stabilne i wytrzymałe,
- Nierysujące stopki na nogach krzesła nie pozostawiają rys na podłodze.

Dodatkowe:
- 2 lata gwarancji
- Dostawa w całej Polsce i Europie.

Wysokość
84 cm
Szerokość
46 cm
Waga
4,4 kg
Sztaplowanie (max)
20 sztuk
Wysokość do siedziska
48 cm
Głębokość
46 cm
Głębokość siedziska
38 cm
Wysokość oparcia
36 cm