• {$image.legend}

Krzesło szkolne PRYMUS ze sklejki

Cena online
66,90zł netto
82.29 zł brutto
Dostępne od ręki
Dostawa
ILOŚĆ:CENA (netto):
dostawa do 48 szt.189,00 zł
Opis
Dane techniczne

Nowością w naszej  ofercie krzeseł jest model PRYMUS, jest to krzesło stworzone z myślą o zastosowaniu w salach wykładowych, poczekalniach, szkołach oraz przychodniach. Krzesło PRYMUS waży zaledwie 4 kg, dzięki czemu jest poręczne oraz łatwe w przenoszeniu. Siedzisko i oparcie wykonane jest ze sklejki brzozowej, dzięki czemu utrzymanie w czystości nie wymaga użycia specjalistycznych środków, a jedynie przetarcia wilgotną ściereczką, co znacząco ogranicza nakład pracy i koszty.

Rama krzesła jest stalowa, malowana proszkowo na czarny kolor, pozwala to na dopasowanie krzesła PRYMUS do każdego wnętrza. Malowanie proszkowe dodatkowo chroni krzesło przed zarysowaniami i odpryskami, dzięki czemu będzie ono służyć przez wiele lat w bardzo dobrym stanie. Nogi krzesła szkolnego PRYMUS zostały wyposażone w specjalne stopki, których głównym zadaniem jest zabezpieczenie podłoża przed zarysowaniami, a dodatkowo niwelują hałasy powstające podczas przesuwania krzesła.

Kolejną zaletą modelu PRYMUS jest możliwość sztaplowania aż do 10 szt., co pozwala zaoszczędzić przestrzeń magazynową kiedy krzesła nie są w użytku. Aby ułatwić Państwu transport krzeseł polecamy również dedykowane wózki transportowe, które umożliwiają przewóz całego sztapla. 

Najważniejsze atuty naszych krzeseł szkolnych PRYMUS: 

2-letnia gwarancja producenta 

możliwość sztaplowania do 10 sztuk 

łatwe w utrzymaniu czystości siedzisko i oparcie

specjalne zakończenia nóg zapobiegające zarysowaniu podłoża 

niska waga – 4kg! 

stale dostępne w magazynie 

Krzesło szkolne PRYMUS

Opinie (0)

Napisz swoją opinię

Krzesło szkolne PRYMUS

Napisz swoją opinię