• -10,00 zł

ISO 24H - BL - T1020 Niebieskie

Cena online
109,90 
netto
119,90 
netto
135,18 
brutto
Zamów teraz - wysyłka już 06.02.2023!

Opis
Dane techniczne

Krzesło konferencyjne ISO 24H BL T1020 to krzesło bardzo popularne i wielofunkcyjne. Do produkcji krzesła wykorzystaliśmy najlepszej jakości materiały. Metalowa rama krzesła malowana proszkowo zapewnia ochronę przed uszkodzeniami i odpryskami. Niebieska tapicerka na oparciu i siedzisku charakteryzuje się wysoką ścieralnością , dzięki czemu jest wytrzymała i odporna na zabrudzenia.


Czy krzesło ISO jest wygodne?


Jak najbardziej. Krzesło konferencyjne ISO posiada szerokie oparcie oraz siedzisko które zapewnia  komfort siedzenia przy długotrwałym użytkowaniu. Krzesło ISO jest idealnie wyprofilowane dzięki temu jest dopasowane do kształtu kręgosłupa więc kilkugodzinne spotkania są przyjemne i komfortowe. Zarówno oparcie jak i siedzisko zostało wypełnione pianką o odpowiedniej gęstości i grubości co sprawia, że nie odkształca się i jest odporne na osiadanie.


Co oznacza wielofunkcyjność krzesła ISO 24H BL T1020?


Możemy się pochwalić, że właśnie ten model krzesła konferencyjnego ISO jest jednym z najczęściej kupowanych przez naszych klientów. Chcąc nadać wnętrzu koloru a zarazem stawiając na uniwersalność klienci wybierają ISO 24H BL T1002 jako wyposażenie biur, sal konferencyjnych, na różnego rodzaju eventy, pracownie artystyczne i naukowe. Podstawowy model jest tak przygotowany, że wystarczy dokupić drobny element wyposażenia krzesła i może on spełniać dodatkowe funkcje. Łącznik pozwala ustawić krzesła w jednym rzędzie , podłokietniki oraz pulpit pozwalają zastąpić stoły w trakcie długich narad czy konferencji.

Co sprawia że krzesło ISO jest takie popularne?


Przede wszystkim krzesło ISO to model krzesła które pasuje do każdego wnętrza. Sprawdza się w biurze , sali konferencyjnej , klasie czy pracowni nadając ładny wygląd oraz wygodę użytkowania. Krzesło ISO idealnie pasuje do poczekalni, zapewnia komfort siedzenia ale także jest wizytówką ośrodka. Stało się też częstym wyposażeniem pomieszczeń dla pracowników, stołówek, świetlic dzięki temu że jest lekkie, uniwersalne a cena naszego krzesła ISO jest niska.

Czy jakość jest dobra przy tak niskiej cenie krzesła?


Niska cena krzesła konferencyjnego ISO wynika z faktu, że sprzedajemy tysiące krzeseł miesięcznie co obniża nam koszty produkcji. Współpracujemy z partnerami handlowymi w kraju i w Europie, dostarczamy krzesła do odbiorców bezpośrednich, stawiając na jakość, terminowość oraz rzetelność. Wykorzystujemy do produkcji krzeseł konferencyjnych najnowsze technologie, dzięki temu możemy w szybkim tempie rozwijać się , tym samym zaproponować naszym klientom atrakcyjną cenę. Jakość naszych krzeseł potwierdzamy 2 letnią gwarancją, oraz Atestami Badań Wytrzymałościowych przeprowadzone przez Zakład Badań i Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego Remodex ( PN-EN 16139, PN-EN 1728, PN-EN 1022).


Wykończenie krzesła ISO 24H BL T1020:
- mocna stalowa rama w kolorze czarnym;
- niebieska odporna na ścieranie tapicerka;
- osłona oparcia wykonana z tworzywa sztucznego


Funkcjonalność:
- Krzesła można sztaplować do 17 szt. Dzięki temu zajmują niewiele miejsca i są wygodne w
  przechowywaniu.
- Krzesła są wytrzymałe , zapewnia to nośność do 160 kg.
- Krzesła są lekkie. Można je z łatwością i bez wysiłku przenosić przygotowując salę na
  kilkadziesiąt osób.

Konstrukcja:
- Stabilna stalowa rama zapewnia wytrzymałość przy intensywnym używaniu
- Malowanie proszkowe zabezpieczające przed uszkodzeniem
- Wygodne siedzisko oraz szerokie oparcie zapewniające komfort użytkowania
- Stopki na nogach krzesła z tworzywa sztucznego zabezpieczające przed zniszczeniem
  podłogi.
 
Dodatkowe:
- 2 lata gwarancji
- Stale dostępne na magazynieKKO/ISO.0120.1/NS/STM
Wysokość
82 cm
Szerokość
54 cm
Szerokość siedziska
47 cm
Głębokość siedziska
42 cm

Zobacz także