• -10,00 zł

ISO 24H- BL - T1046 Brązowe

Cena online
109,90 
netto
119,90 
netto
135,18 
brutto

Opis
Dane techniczne

Krzesło konferencyjne ISO 24H BL T1046 wykonane jest z czarnej solidnej metalowej ramy malowanej proszkowo. Siedzisko i oparcie zostały wypełnione pianką o wysokiej gęstości i pokryte brązową tapicerką o grubym splocie dzięki czemu jest ona odporna na zabrudzenia i ścieranie. Dodatkowo oparcie krzesła jest zabezpieczone jest z tyłu osłoną z tworzywa sztucznego co sprawia że krzesło konferencyjne ISO ładnie wygląda.

Dlaczego krzesła ISO  24H BL T1046 są takie popularne?

Jednym z najpopularniejszych modeli krzeseł ISO  jest właśnie model ISO 24H BL T1046. Jest on idealnym rozwiązaniem w salach konferencyjnych, poczekalniach, biurach, szkołach, świetlicach czy też bibliotekach. Brązowy kolor tapicerki jest bardzo pożądany na dzisiejszym rynku, cieszy się dużą popularnością ponieważ nadaję wnętrzu ciekawy wygląd. Krzesło konferencyjne ISO jest trwałe, mocne i przeznaczone do ciężkiego użytkowania. Ponieważ jesteśmy liderami na rynku jeśli chodzi o dystrybucję i produkcję krzeseł konferencyjnych i kawiarnianych proponujemy naszym klientom najniższą cenę.

Dlaczego warto wybrać krzesło ISO tapicerowane?

Zalet krzesła ISO jest wiele. Przede wszystkim jest wygodne i nawet podczas długich narad czy konferencji zapewnia komfort siedzenia. Odpowiedniej grubości pianka odporna na osiadanie i odkształcanie sprawia, że krzesło jest użytkowane przez długi czas. Tapicerka o grubym splocie w kolorze brązowym jest odporna na ścieranie i prosta w utrzymaniu czystości. Ponad to tapicerowane krzesło ISO jest odpowiednio wyprofilowane, dzięki czemu doskonale dopasowuje się do ciała sprawiając że kilkugodzinne użytkowanie jest przyjemne.

Czym kierować się przy wyborze krzesła ISO?

Konkurencja na rynku jeżeli chodzi o krzesła konferencyjne ISO jest bardzo duża. Watro zwrócić uwagę  na klika ważnych elementów planując wybór i zakup. Profil i grubość ścianki mają wpływ na stabilność i trwałość ramy. Potwierdzeniem, że nasze krzesła są sprawdzone i wytrzymałe są Atesty Badań Wytrzymałościowych przeprowadzone przez Zakład Badań i Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego Remodex. Elementy sklejki znajdujące się w oparciu i siedzisku powinny być kilkuwarstwowe i o odpowiedniej grubości, ma to wpływ na nośność krzesła. Elementy z tworzywa sztucznego powinny być w 100% z polipropylenu charakteryzującego się odpornością na temperaturę, wilgoć, wytrzymałego na rozciąganie.  Jeśli nie masz pewności czy dokonujesz odpowiedniego wyboru, skontaktuj się z naszymi specjalistami, chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zagwarantujemy profesjonalną obsługę.

Komu dedykowane są krzesła ISO 24H BL T1046?

Nasze krzesła ISO przeznaczone są dla wszystkich odbiorców, dzięki swojej uniwersalności  mogą być wykorzystywane w salach konferencyjnych ,w pracowniach naukowych, w biurach i poczekalniach. Przeznaczone są do ciężkiego użytkowania a jak wiadomo nie każde krzesło nadaje się do tak intensywnej eksploatacji. Chcąc sprawdzić jakość naszych krzeseł konferencyjnych ISO 24H BL T1046 dajemy naszym klientom możliwość zamówienia próbki. Jesteśmy pewni swojej jakości i marki dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom klientów zapewniamy możliwość wypróbowania  naszych krzeseł. Zobacz i sprawdź!

Wykończenie krzesła ISO 24H BL T1046:
- mocna stalowa rama w kolorze czarnym;
- brązowa odporna na ścieranie tapicerka;
- osłona oparcia wykonana z tworzywa sztucznego


Funkcjonalność:
- Krzesła można sztaplować do 17 szt. Dzięki temu zajmują niewiele miejsca i są wygodne w
  przechowywaniu.
- Krzesła są wytrzymałe , zapewnia to nośność do 160 kg.
- Krzesła są lekkie. Można je z łatwością i bez wysiłku przenosić przygotowując salę na
  kilkadziesiąt osób.

Konstrukcja:
- Stabilna stalowa rama zapewnia wytrzymałość przy intensywnym używaniu
- Malowanie proszkowe zabezpieczające przed uszkodzeniem
- Wygodne siedzisko oraz szerokie oparcie zapewniające komfort użytkowania
- Stopki na nogach krzesła z tworzywa sztucznego zabezpieczające przed zniszczeniem
  podłogi.
 
Dodatkowe:
- 2 lata gwarancji
- Stale dostępne na magazynie

KKO/ISO.0146/UK/STM
Wysokość
82 cm
Szerokość
54 cm
Sztaplowanie (max)
12 szt.
Wysokość do siedziska
45 cm
Szerokość siedziska
47 cm
Głębokość siedziska
42 cm

grafika

Zobacz także