Łącznik do krzeseł ISO Link

Producent VAST
Cena online
16,90 
netto
20,79 
brutto

Opis
Dane techniczne

Biorąc częsty udział w różnych spotkaniach biznesowych lub kulturalnych, w których uczestniczy duża ilość osób, każdy z nas chciałby móc wysłuchać wydarzenia w komfortowych warunkach. Organizującej dany event firmie bądź instytucji zależy także, aby sala wykładowa (czy nawet poczekalnia) zawsze wyglądała ładnie, dlatego warto do tego celu wykorzystywać łącznik do krzeseł ISO Link. To właśnie on jest tym elementem, który scala ze sobą owe siedziska, łącząc je ze sobą w rzędy.

Łącznik ISO Link jest bardzo przydatnym przedmiotem, który pozwala powstrzymać krzesła przed rozchodzeniem się i ciągłym przesuwaniem z miejsca na miejsce, nadając całej przestrzeni bardziej uporządkowanego wyglądu. Bywa on najczęściej wykorzystywany w różnego rodzaju holach lub salach konferencyjnych, ułatwiając ustawianie siedzisk w taki sposób, aby odległości pomiędzy siedzącymi były równe i nie trzeba było przesuwać tych mebli w trakcie przechodzenia. 

W zdecydowanej większości przypadków łącznik do krzeseł ISO Link polakierowany jest na czarno i wykonany z metalu albo polipropylenu. Częstą praktyką jest również dodawanie do niego specjalnych haczyków, które mają za zadanie ułatwić jego montaż, jak i demontaż. Na każdy zakupiony w naszym sklepie łącznik ISO dajemy Państwu 2-letnią gwarancję producenta. Montaż przedmiotu jest przeznaczony do krzeseł o 4 nogach, nie posiadających podłokietników. Jego mocowanie jest szybkie i proste. Dla właścicieli salek biznesowych, w których firmy często organizują swoje spotkania i sympozja będzie on pomagał zadbać o porządek wśród miejsc dla zaproszonych gości. Zapraszamy do składania zapytań ofertowych!