Pulpit do krzesła ISO - lewy

Producent VAST
Cena online
129,90 
netto
159,78 
brutto
11
1171
0
1

Opis
Dane techniczne

Pulpit do krzesła ISO jest idealnym rozwiązaniem do zastosowania w salach szkoleniowych, czy konferencyjnych, które zostały już wyposażone w podstawowy model tego siedziska. Wykonany z wysokogatunkowego tworzywa – polipropylenu w kolorze czarnym, posiada w zestawie również metalowe śruby, ułatwiające jego składanie. Dzięki temu produkt jest trwały, a jednocześnie lekki i poręczny oraz prosty w montażu.

Dokupując sam pulpit krzesła ISO, nie trzeba obawiać się o wymianę tego ostatniego. Można go łatwo założyć, jak i zdemontować z samego siedziska (nie zniszczy się nawet podczas wielokrotnego rozkładania i składania). Z uwagi na to, że jest on obrotowy – każdorazowe zdejmowanie go nie jest jednak konieczne. Zamontowany na obrotowej gałce, pozwala na wygodne złożenie go z boku krzesła kiedy nie jest potrzebny. Dzięki takiej funkcjonalności, studenci mogą z powodzeniem wykorzystywać pulpit ISO w trakcie wykładów (bądź przesunąć go w bok, gdy jest nieużywany). Z łatwością potrafi on zastąpić tradycyjny stolik, zajmując przy tym znacznie mniej miejsca. Pomimo stosunkowo niewielkich wymiarów (26 cm x 35 cm), można na nim sprawnie notować.

Pulpit ISO montowany jest do krzesła z reguły na wysokości 27 cm. Nie haczy o nogi, pozwalając przyjąć użytkownikowi swobodną pozycję podczas siedzenia. Grubość tworzywa, z którego jest on wykonany czyni jego konstrukcje sztywną i stabilną. Nie wygina się ona, ani nie zniekształca, co czyni użytkowanie produktu całkowicie bezpiecznym. Ponadto, pulpit do krzesła ISO jest także odporny na blaknięcie oraz zarysowania. Łatwo również utrzymać go w czystości, przemywając na mokro oraz dezynfekując ogólnodostępnymi środkami. Korzystanie z niego jest bardzo komfortowe i sprawdzi się świetnie zarówno na sali konferencyjnej, jak również w urzędzie. 

AP/PODŁ.PULPIT.ISO.10/UK/STM